Botswana

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Botswana

Nemovitosti na prodej v Botswaně

Botswana je vnitrozemská země v jižní Africe. To hraničí s jižní Afrikou na jihu, Namibie na západě a severu, s Zimbabwe na severovýchodě.

Botswana má dvě města, která mají název "město": Gaborone, hlavní město, významné centrum pro těžbu a zejména těžbu diamantů a Francistown.

Pokud máte zájem o nemovitosti na prodej v Botswaně, budeme analyzovat realitní trh v zemi.

Trh rezidenčních nemovitostí v Botswaně zůstává z velké části pozadu, ale zdá se, že nabízí potenciál, enormní růst. Neexistují žádné oficiální údaje o počtu nemovitostí k prodeji v Botswaně a jejich cenách, a proto není snadné analyzovat trh, i když realitní experti místa prohlašují, že ceny nemovitostí k prodeji v Botswaně mají v posledních letech rostl.

 

Nejlepší a nejzajímavější nemovitosti na prodej v Botswaně jsou v Gaborone a Francistown. Toto prohlášení je podpořeno nedávným výzkumem Centra pro finančně dostupné bydlení, v němž se ukazuje, že i rezidenční nemovitosti nacházející se mimo centrum města nabízejí výnosy z pronájmu ve výši přibližně 5,5%.

 

V posledních letech byla Botswana považována za nejatraktivnější investiční destinaci v Africe, a to jak proto, že Botswana je považována za jednu z nejvíce svobodných afrických ekonomik a protože vládní předpisy podporují růst a otevřenost obchodu a zahraničním investicím.

Vláda Botswany aktivně hledá zahraniční investice a je ráda, že prodá pozemky a nemovitosti k prodeji cizincům.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 27300

Prodat Zemědělská půda, Botswana, Gaborone, Gaborone, Gaborone

Reserved negotiation
Prodat
Zemědělská půda

85471 m²
zemědělská půda na prodej
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB